Klimatyzacja

Klimatyzacja

Czyszczenie klimatyzacji – ultradźwiękowe odgrzybianie ozonem.

Pamiętaj!
Powietrze które wdychasz podczas prowadzenia samochodu w czasie używania nawiewu z klimatyzacji musi być czyste. Nieprzyjemny zapach w samochodzie i nalot na tapicerce mogą oznaczać pojawienie się w nim pleśni. Niestety, czasem trudno się przed nią ustrzec, a warto działać szybko, bo rosnące w aucie grzyby nie tylko przykro pachną, ale i szkodzą zdrowiu.

Aby zapewnić czyste powietrze w samochodzie, raz do roku zalecana jest kontrola układu nawiewowego klimatyzacji oraz wymiana filtra kabiny powietrza.

Polecamy Państwu w pełni profesjonalną, nowoczesną metodę ultradźwiękowego czyszczenia klimatyzacji ozonem oraz całego wnętrza samochodu.

Metoda ta eliminując pyłki, mikroorganizmy, bakterie, grzyby, zabezpiecza przed alergenami oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy, łącznie z zapachem papierosów.

Urządzenie Aircomatic III wytwarza ultradźwięki o częstotliwości 1.7 MHz i zamienia płyn dezynfekujący w parę o średnicy kropel około 5 mikronów. Para wypełnia całe wnętrze samochodu, a także przedostaje się do parownika usuwając w/w zanieczyszczenia z całego układu klimatyzacji.

Klimatyzacja Lubin