Mechanika pojazdowa Gumiland Lubin

Twój dobry mechanik samochodowy – to Gumiland!

  • Profesjonalna diagnostyka
  • Dokładna naprawa
  • Profesjonalne podejście do klienta

Zapraszamy właścicieli wszystkich marek samochodów do naszego warsztatu samochodowego w Lubinie. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach samochodów wszystkich marek. Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym zajmującym się świadczeniem fachowych usług związanych z naprawą pojazdów mechanicznych.

Bardzo dużym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca między innymi mechanikę pojazdową, naprawę i wymianę zawieszenia i innych ważnych komponentów. Dodatkowo w ofercie posiadamy wymianę amortyzatorów i wahaczy, a także standardowe czynności serwisowe, które należy wykonywać regularnie, aby zapewnić wydajne i niezawodne działanie samochodu przez długi czas. Każdego traktujemy poważnie i fachowo. Usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z Lubina i okolic.

Warto zaznaczyć, że oprócz typowych napraw oferujemy szereg innych usług, takich jak na przykład wulkanizacja, serwis klimatyzacji, wymiana klocków i tarcz hamulcowych, ustawianie geometrii zawieszenia, wymiana sprzęgła, itp. Wszystkie zlecenia są wykonywane przez personel posiadający duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje oraz obsługujący nowoczesne zaplecze techniczne, które posiadamy w naszym warsztacie.

Nie boimy się skomplikowanych napraw!

Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta. Wszystkie zadania wykonywane są w krótkim czasie, ale mimo to bardzo dokładnie. Ceny naszych usług nie są wygórowane, więc warto skorzystać z naszej pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Dobrej jakości części i materiały są ważną składową profesjonalnej naprawy. Staramy się korzystać z najlepszych - nie musisz się obawiać co wkładamy do Twojego samochodu!

Stosujemy tylko:

  • Markowe podzespoły
  • Najlepsze materiały
  • Sprawdzone oleje

Zarezerwuj wizytę lub zadzwoń 76 842 60 70