Mechanika naczep ciężarowych

Diagnoza i naprawa układu hamulcowego w Lubinie

Kierowcy samochodów ciężarowych doskonale wiedzą, czym są trudne warunki drogowe. Często są oni zmuszeni do natychmiastowego działania, w którym kluczową rolę odgrywają hamulce. W serwisie GUMILAND zajmujemy się skuteczną diagnozą i naprawą układu hamulcowego w Lubinie, gdzie wykwalifikowani mechanicy usuwają wszystkie usterki.

Naprawa układu hamulcowego w Lubinie

Precyzyjna diagnostyka układu hamulcowego w samochodach ciężarowych pozwala ocenić stan poszczególnych podzespołów. W ten sposób można stwierdzić, które elementy są niesprawne i wymagają naprawy lub zmiany. Nasi mechanicy wykonują kompleksowe badania, które obejmują kontrolę:

  • zacisku hamulcowego i zbiornika ciśnieniowego,
  • przewodów czujnika zużycia klocków oraz czujnika ABS,
  • połączeń przewodów ciśnieniowych.

Samochody ciężarowe posiadają pneumatyczny układ hamulcowy. Wymaga on znacznie większej troski, aniżeli klasyczne układy, w które są wyposażone auta osobowe. Z tego powodu diagnoza i naprawa układu hamulcowego w samochodach ciężarowych powinna przebiegać pod okiem doświadczonych mechaników.

Tylko takie rozwiązanie daje gwarancję bezpiecznego transportu!

Klocki i tarcze hamulcowe do samochodów ciężarowych

GUMILAND to nie tylko serwis samochodowy w Lubinie, ale również miejsce, w którym można zakupić tarcze i klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych. Ich montażem zajmują się przeszkoleni mechanicy, dzięki czemu kierowcy otrzymują pojazdy, przygotowane do udanego transportu drogowego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ul. Malachitowa 9
59-300 Lubin (Dolny Śląsk)

Pn-Pt: 8.00 – 16.00
Sobota: 8.00 – 14.00