Serwis Mobilny TIR 24h

Mobilny serwis TIR 24h – Legnica, Bolesławiec, Lubin

Od 2008 roku działamy w branży obsługi samochodów ciężarowych, naczep i przyczep. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam na świadczenie usług typu:

  • mobilny serwis TIR 24h,
  • serwis opon ciężarowych,
  • wulkanizacja opon ciężarowych.

W GUMILAND Lubin jesteśmy przygotowani do każdej, nawet najbardziej wymagającej awarii. Znamy potrzeby kierowców, dlatego gwarantujemy, że nasz mobilny serwis TIR w Lubinie spełni oczekiwania klientów. Działamy bowiem szybko i skutecznie, a wszystkie usługi są świadczone przez naszych wykwalifikowanych mobilnych mechaników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 609 034 772!

Mobilny serwis TIR w Lubinie

Wiemy, z jakimi problemami borykają się kierowcy. Właśnie dlatego nasz mobilny serwis TIR w Lubinie usuwa usterki na drodze, parkingu lub podczas pauzy. Wspieramy kierowców wszędzie tam, gdzie TIR ulegnie awarii – także tej nieoczekiwanej. Świadczymy mobilny serwis w Legnicy, Bolesławcu, Lubinie i okolicznych miejscowościach, zapewniając pomoc dla samochodów ciężarowych, naczep, przyczep oraz naprawy i wymiany opon.

Mobilny serwis opon ciężarowych

Specjalizujemy się w wymianie opon, dlatego w naszym serwisie dla samochodów ciężarowych, wykonujemy również mobilny serwis opon. W ramach usługi wymieniamy opony ciężarowe każdego rodzaju, m.in.: naczepowe, bliźniacze, przodowe i napędowe. Serwis jest dostępny przez całą dobę siedem dni w tygodniu z dojazdem na miejsce wystąpienia usterki!

Przed awarią pomagamy natomiast kierowcom w dobraniu odpowiedniej opony ciężarowej. Nasz mobilny serwis TIR został bowiem stworzony nie tylko dla opon uszkodzonych. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym wymieniamy również opony przestarzałe, które nie nadają do dalszej eksploatacji.

W GUMILAND Lubin jesteśmy zawsze przygotowanie do wyjazdu niezależnie od pogody, godziny i dnia tygodnia. Jeżeli więc szukasz mobilnego serwisu w Bolesławcu, Legnicy czy Lubinie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 609 034 772.

Mobilny serwis Legnica i Bolesławiec

Nasi mechanicy zostali przeszkoleni, aby zapewniać:

  • natychmiastową pomoc na drodze 24/7,
  • mobilny serwis opon,
  • naprawę opony w miejscu awarii,
  • serwis opon ciężarowych.

W ten sposób nasze pogotowie TIR 24h obejmuje mobilny serwis w Legnicy, Bolesławcu i Lubinie. Jest on skierowany nie tylko do firm, ale również wobec klientów indywidualnych, posiadających auta ciężarowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ul. Malachitowa 9
59-300 Lubin (Dolny Śląsk)

Pn-Pt: 8.00 – 16.00
Sobota: 8.00 – 14.00