Hotel opon i kół

Hotel opon i kół

Zastanawiasz się, jak przechowywać opony lub koła swojego samochodu, gdyż nie masz wystarczającej ilości miejsca? Martwisz się, że zniszczysz ogumienie? Wykorzystaj usługę „Hotelu opon i kół” w Lubinie, którą świadczymy w serwisie GUMILAND! W naszym profesjonalnym magazynie utrzymywane są bowiem idealne warunki pod względem temperatury, wilgotności oraz sposobu ułożenia ogumienia.

Dowiedz się więcej o dodatkowych usługach, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie!

Przechowywanie opon i kół w Lubinie

W kompleksowy sposób zajmiemy się oponami i kołami Twojego pojazdu. Oprócz wcześniej wspomnianego przechowywania, wykonujemy również:

Oferujemy najwyższy standard przechowywania opon w Lubinie i niezbędne czynności, zabezpieczające ogumienie, które przedłużają ich żywotność. Polisa ubezpieczeniowa na powierzone mienie zapewnia wszystkim kierowcom maksymalny poziom bezpieczeństwa!

Porady dobrego mechanika

Jak przechowywać opony?

Przechowywanie opon i kół powinno odbywać się według ścisłych zasad. Na przykładzie reguł, które stosujemy w GUMILAND Lubin, pokażemy, jak przechowywać opony w prawidłowy sposób!

  • Opony nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu ze źródłami ciepła i nie mogą być narażone na bezpośrednie działanie światła słonecznego.
  • Pomieszczenia magazynowe muszą być odpowiednio wentylowane.
  • Opony i koła muszą być składowane w odpowiednim położeniu na specjalnych regałach.
  • Przechowywane opony objęte są ubezpieczeniem.

Biorąc pod uwagę ścisłe wytyczne, nie wszyscy kierowcy mogą sobie pozwolić na tak idealne warunki, sprzyjające przechowywaniu opon i kół. Właśnie dlatego stworzyliśmy naszą kompleksową usługę, która daje kierowcom dokładnie to, czego potrzebują.

Zarezerwuj teraz miejsce dla swoich opon i kół w naszym magazynie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

ul. Malachitowa 9
59-300 Lubin (Dolny Śląsk)

Pn-Pt: 8.00 – 16.00
Sobota: 8.00 – 14.00